Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

NAJCIEKAWSZE REALIZACJIE PGWEAR CUSTOMS 2016

W roku 2016 zrealizowaliśmy dla Was wiele produkcji indywidualnych, niektóre z nich były już prezentowane na naszej stronie, ale są warte przypomnienia. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby efekt końcowy był w 100% satysfakcjonujący, niektóre projekty wymagają jednak od nas zdecydowanie więcej wysiłku niż inne.

 

-Bluza Ostkurve:

Skomplikowanie projektu wynika z zastosowania różnych metod zdobienia. W jednej produkcji klient zdecydował się na połączenie nadruku sublimacyjnego, z klasycznym sitodrukiem oraz haftem.

 

-Czapki/Szale Oviedo:

Trudność polegała na dostosowaniu projektu klienta do możliwości technicznych maszyny dziewiarskiej.

 

-Polo Supras:

Skomplikowanie projektu wynika z nietypowego połączenia dwóch kolorów dzianin oraz z zastosowania metody haftu oraz aplikacji hafciarskiej.

 

-Kolekcja Jena Jesień/Zima 2016

Był to projekt składający się z kilku produktów – bluzy, swetry oraz kurtki. Naszym zadaniem było przystosowanie projektów otrzymanych od klienta do produkcji, odpowiednie dobranie kolorów, tak aby wszystkie produkty były w tej samej tonacji kolorystycznej. Pomogliśmy również w doborze technik zdobienia i dodatków.

-Bluzy Ostkurve

Trudność realizacji tego projektu polegała na konieczności bardzo precyzyjnego spasowania nadruku przechodzącego przez zamek, tak aby wzór zachował ciągłość.

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem lub macie pytania, piszcie na adres: customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *